Par mums

Indigroup pakalpojumu ass – cilvēkresursi.

Kā augstākā līmeņa vadītāju un speciālistu atlases sabiedrība, mēs esam kvalitatīvu, dinamisku un inovatīvu risinājumu līderi. Mūsu izpildpartneri ikvienu darbinieku atlases projektu realizē, vadoties pēc projektu pārvaldes sistēmas (ISSPM), kas katru gadu tiek pilnveidota. Katru gadu, investējot IT, medijos, konsultācijās, sabiedriskajos sakaros un tiešajā darbinieku meklēšanā, mēs esam kļuvuši par darba tirgus veidotājiem. Indigroup mērķis – vienīgais darbinieku atlases partneris klientam un vienīgais darba meklēšanas avots vadītājam un speciālistam. Galvenā Indigroup mērskala – klientu lojalitāte.

3

Indigroup pakalpojumu grupa vieno 3 HR pakalpojumu aģentūras, tādēļ sniedz “Full Service” pakalpojumus.

Startējusi 2010. gadā, Indigoup sabiedrība katru gadu palielina kvalitātes rādītājus. Darbinieku meklēšana ir kļuvusi par galveno investīciju asi. 2011. gadā Indigroup startēja karjeras konsultāciju pakalpojumu jomā, kas ielika pamatus darba tirgus izglītībai un garantēja pastāvīgu kandidātu plūsmu. Kopš 2011. gada karjeras konsultācijas ir palielinājusi pasīvo darba tirgus dalībnieku datu bāzi par 38 procentiem. 2012. gadā Indigruop darbinieku atlase paplašinājās Baltijas valstīs, tā ļaujot klientiem palielināt aktīvo darbinieku meklēšana zonu. Pašlaik vairāk nekā 30% no augstākā līmeņa vadītāju atlasēm tiek attīstītas triju Baltijas valstu apmērā. Indigroup darbinieku atlase, kā augstākās kvalitātes pakalpojums, katru gadu piesaista jaunas investīcijas. 2013. gadā Indigroup investēja ISSPM cilvēkresursu projektu pārvaldes sistēmā, kas kopš 2014. gada ietaupījusi klientiem 30% no darbinieku atlases standarta atlases termiņa laika.

96%

2018.-2020. g. Indigroup pakalpojumu grupa sasniedza 96% “HR Growth” rādītāju Baltijas valstīs.

2014.-2015. g. Indigroup uzsāka darbību Varšavas reģionā, augstākā līmeņa vadītāju meklēšanas jomā. Vairāk par 80% no Varšavā realizējamajiem atlases projektiem ir C līmeņa. 2018. g. Indigroup savienoja darba devēja tēla veidošanas zīmi “Chorus” un organizācijas klimata pētījuma metodoloģiju “Deem” un kļuva par pakalpojumu grupu.

Indigroup

Indigroup – augstākā līmeņa vadītāju un speciālistu meklēšanas, atlases, galvu medību pakalpojumu sabiedrība, kas darbojas Baltijas valstīs.

Chorus

Chorus – darba devēja tēla formēšanas kampaņu līderis Baltijas valstīs, kas garantē pastāvīgu, mērķtiecīgu klientu iekšējo un darba devēja ārējā tēla veidošanu.

Deem

Deem – organizācijas klimata pētījuma rīks, kas palīdz organizācijām konstatēt 78 organizācijas klimata rādītājus, kā arī analizēt to izmaiņas.

Indigroup pakalpojumu grupas misija – pilnīgs cilvēkresursu pakalpojumu spektrs (Full service HR agency). Grupu veido cilvēkresursu, projektu pārvaldes un radošie speciālisti. Apvienojot spēkus vadītāju atlases, uzņēmuma klimata pētījumu vai darba devēja tēla veidošanas jomā, mūsu komandas locekļi realizē unikālus cilvēkresursu projektus Baltijas valstīs. Pašlaik jau vairāk nekā 40% no klientiem izmanto pilnu grupas pakalpojumu portfeli un mēra rezultātus ik pēc pusgada. Saskaņā ar 2018.-2020. gada klientu aptaujas datiem, konstatēs 96% “HR growth” rādītājs, kas vienlaikus ir arī klientu lojalitātes iemesls. Visa klientu pieredze tiek veltīta Indigroup pakalpojumu grupas kvalitātes pārvaldes sistēmas pilnveidošanai.

Kontakti