Organizācijas mikroklimata pētījums

Lai mērķtiecīgi plānotu organizācijas izplatību, iniciētu un izvērtētu nepieciešamās izmaiņas, obligāti jābūt atskaites punktam. Ikviena procesa, struktūras, stratēģiskā vai cilvēkresursu jomas izmaiņa ietekmē organizāciju tu tās darbiniekus.

Organizācijas mikroklimata pārvaldīšana ir galvenais ikviena vadītāja uzdevums, bet darbinieku motivācijas un profesionālā, kā arī personīgā potenciāla izvērtēšana – lielākais progresīva biznesa izaicinājums. Kad organizācijas klimata pētījumu veido 73 unikāli rādītāji – nepaliek neatbildētu jautājumu.

6+74

Deem organizācijas klimata rīks norāda 74 unikālus parametrus sešos mikroklimata elementos

„Pirmā un vislabākā lieta, kas man notikusi biznesā, ir diena, kad durvis atvēra pirmais mūsu cehs. Otrā – kad saņēmu pirmo deem atskaiti un mūsu uzņēmumu grupa savaldīja cilvēciskās pārmaiņas, aizskrienot nākošajām problēmām pa priekšu.“

Carl Fender

CAF uzņēmumu grupas prezidents

Deem ir organizācijas klimata pētījuma rīks, kas pamatots ar cilvēkresursu pētījumu un izmaiņu kontroles modeļiem, kas ietver sešus kritiskos organizācijas mikroklimatu ietekmējošos faktorus:

  • Darba efektivitāte
  • Organizācijas taisnīgums
  • Vadītāja vērtējums
  • Komandas gars
  • Motivācija
  • Zināšanu vērtība

Konsekvents šo organizācijas mikroklimata elementu pētījums un rezultātu analīze ne vien ļauj uzlabot esošos organizācijas procesus, bet arī veidot jaunus. Tādā veidā regulāri tiek veikts organizācijas klimata pētījums un nepārtraukta organizācijas progresa garants, kā arī galvenais izmaiņu arguments.

Deem

 

Aizpildiet pieprasījumu

Vēlaties uzzināt vairāk? Sazinieties